
Клавіатура бездротова 2E KS220 Wireless Black
- В наявності
- Код: 86009
738 ₴
+380 (68) 428-22-23
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Недорога та зручна в експлуатації клавіатура 2E KS220 Wireless Black. Клавіші забезпечують відмінну зворотну віддачу та чудові тактильні відчуття під час роботи.

Бездротова повнорозмірна клавіатура 2E KS210 Slim Wireless має ергономічний дизайн та міцний корпус. Для покращення продуктивності та полегшення виконання повсякденних завдань передбачено 12 мультимедійних клавіш.

Клавіатура 2E KS220 Wireless Black забезпечує комфорт для рук у поєднанні з тихою роботою.

Характеристики:
- Кількість клавіш 106
- Діапазон бездротового зв'язку 10 м.
- Plug-and-Play — під'єднання не вимагає встановлення додаткового програмного забезпечення
- Розміри 446 х 160 х 42 мм

Купити Клавіатура бездротова 2E KS220 Wireless Black в інтернет-магазині App Expert Львів, Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Тернопіль, Полтава, Кривий Ріг, Суми, Івано-Франківськ та інші міста України.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Конструкція клавіатури | Класична |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Стан | Новий |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 454 г |
| Висота | 25 мм |
| Довжина: | 145 мм |
| Кількість клавіш клавіатури | 106 |
| Наявність цифрового блока | Да |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Призначення | Універсальна |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Ширина | 443 мм |
- Ціна: 738 ₴




